Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Aktualności

AKTUALNOŚCI:

Powiatowe Eliminacje Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Śpiewający Słowik

Utworzono dnia 21.03.2019

18 marca w Centrum Kultury odbyły się Powiatowe Eliminacje Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Śpiewający Słowik. Komisja w składzie: Andrzej Gotner - pracownik Wydziału Promocji w Starostwie Powiatowym, Sławomir Nowak - instruktor w GOKu w Trzydniku Dużym oraz Piotr Skała - instruktor w CK w Annopolu - zadecydowała, że nasz powiat na wojewódzkim konkursie w Rykach reprezentować będą: Julia Chmielarska, Julia Kurdziel oraz Jagoda Beksiak - opiekunem artystycznym dziewczyn jest Paweł Cieliczko oraz Patrycja Nowak i Bartosz Mulier, którzy swój warsztat szkolą pod okiem Urszuli Olszówki. Przyznano również wyróżnienia: - Zofia Michnik - Kinga Wołoszyn - Zofia Ćwik - Filip Kopeć - Nikola Lewandowska Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki, a nominowani nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom. Trzymamy mocno kciuki za osoby nominowane, a wszystkim życzymy szybkiego rozwoju kariery muzycznej :) Współorganizatorem Eliminacji było Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Zajęcia manualno – plastyczne w ramach współpracy ze szkołą

Utworzono dnia 07.03.2019

7 marca, nasze Centrum Kultury odwiedziły dzieciaki z klasy 1a wraz z opiekunką p. Małgorzatą Jabłońską. W ramach współpracy CK ze szkołą, dzieci wykonały papierowe tulipany z okazji jutrzejszego Dnia Kobiet :)

czytaj dalej... na temat: Zajęcia manualno – plastyczne w ramach współpracy ze szkołą

Ferie 2019

Utworzono dnia 26.02.2019

W piątek zakończyliśmy Ferie w CK  przez dwa tygodnie, spotykaliśmy się z dziećmi, dla których przygotowaliśmy przeróżne zajęcia, które pomogły zabić feryjną nudę  Rysowaliśmy, malowaliśmy, śpiewaliśmy, tańczyliśmy, graliśmy w gry komputerowe, bawiliśmy się w języku polskim i angielskim, przenosiliśmy się do świata bajek i baśni, a także zbieraliśmy karmę dla podopiecznych przytuliska w Rachowie. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszej oferty, a w nowym semestrze szkolnym życzymy samych sukcesów ! 

 

czytaj dalej... na temat: Ferie 2019

Młodzieżowa Orkiestra Dęta

Utworzono dnia 22.02.2019

Ferie 2019

Utworzono dnia 22.02.2019

Zajęcia z tworzenia kolażu :)

Grupa Blaszany Bębenek

Utworzono dnia 22.02.2019

18 stycznia w ramach ferii zimowych, na naszej scenie gościliśmy grupę Blaszany Bębenek, która przygotowała dla naszych dzieciaków bajkę Pinokio :)

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: