Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

"Onko Mikołaj 2023" - I Ty możesz zostać św. Mikołajem

Utworzono dnia 21.11.2023

Nasze centrum po raz pierwszy przyłączyło się Akcji OnkoMikołaj 2023, której głównym organizatorem jest Centrum Kultury w Łęcznej. Po raz pierwszy chcemy wspólnie z Wami podarować odrobinę radości. Radości, której tak bardzo potrzeba tym małym wojownikom. Każdy z Was może zostać Św. Mikołajem i drobnym prezentem wywołać uśmiech dziecka, które ten świąteczny czas, zamiast w domu spędzi w szpitalnym pokoju. Mały gest ma Wielkie znaczenie. Zbiórka trwa do 1 grudnia 2023r. w wyznaczonych miejscach w siedzibie współorganizatora oraz partnerów akcji. Wystarczy zakupić prezent, przynieśc go do nas lub do siedziby naszych partnerów. Wszystkie prezenty trafią do dzieci z oddziału onkologii Lubelskiego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. 

5 grudnia 2023r. nastąpi uroczyste przekazanie zebranych prezentów na ręce Dyrekcji Szpitala. 

Zbieramy rzeczy nowe:zabawki edukacyjne (lego,puzzle...), książeczki, przybory szkolne,materiały plastyczne i rękodzielnicze (farby akrylowe, plakatowe,pędzle, bloki rysunkowe, papier kolorowy, nożyczki, kleje, masy plastyczne...), kosmetyki dla dzieci, kolorowe piżamki, kocyki, słodycze i inne.

Cały czas możecie Państwo zgłaszać swoje placówki i zostać naszym partnerem. Wystarczy, że zgłosicie chęć udziału w zbiórce w naszej insytucji, a u siebie wystawicie pudełko lub kosz oznaczone plakatem akcji, a póniej przekażecie do naszego centrum zebrane prezenty. Partnerami naszej Akcji stały się: Publiczna Szkoła Podstawowa w Świeciechowie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Janiszowie, Publiczna Szkoła Podstawoa w Kosinie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Annnopolu, KGW Wymysłów oraz KGW Dąbrowa.

Czekamy na Was!

Plakat

Utworzono dnia 23.11.2023, 22:13

ZAŁĄCZNIKI:

  • plakat
    Utworzono dnia 21.11.2023, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 15

W poprzednim tygodniu: 56

W tym miesiącu: 32

W poprzednim miesiącu: 261

Wszystkich: 13790