Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Zespół TańcaWspółczesnego "Grawitacja"

Zespół Tańca Współczesnego "Grawitacja" istnieje w obecnej formie od jesieni 2017 roku, lecz powstał z połączenia grup przygotowujących, które pracowały z obecną Panią choreograf od roku 2014. Zespół pracuje głównie w oparciu o technikę tańca współczesnego, ale w repertuarze oprócz choreografii typowo współczesnych ma również układy estradowe oraz układy tańca współczesnego, których przygotowywanie i pokazy sprawiają młodym tancerkom dużo radości. Grupa reprezentacyjna ćwiczy z dziećmi w wieku 9 - 15 lat.

Zespół taneczny "Grawitacja" ma w swoim dorobku pierwsze miejsce w turnieju tańca w Urzędowiew kategorii taniec współczesny. Ozdabiał również swoimi występami wiele lokalnych imprez jak np. Nadwiślańskie Spotkania Sobótkowe czy Dni Annopola.

Praca w zespole "Grawitacja" to poznawanie podstaw techniki klasycznej, modern dance, kształtowanie świadomości ciała, poszerzanie zakresów ruchowych, gimnastyki, contemporary dance i improwizacji scenicznej. W ramach zajęć w zespole dziewczęta biorą udział w prezentacjach na lokalnych wydarzeniach organizowanych przez miejscowe szkoły oraz Centrum Kultury w Annopolu. Pomiędzy członkami zespołu nawiązują się prawdziwe przyjaźnie.

Zespół Tańca Współczesnego "Grawitacja" działa pod opieką pedagogiczną i artystyczną Pani choreograf Pauliny Nowak. Na codzień pracuje w dwóch grupach wiekowych.

Grawitacja

Utworzono dnia 11.05.2020, 20:04

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: